دبستان پسرانه سادات
دبستان پسرانه سادات
اطلاعیه جشنواره قرآنی" قرآن ، نردبان آسمان" دوره دوم
اطلاعیه جشنواره قرآنی" قرآن ، نردبان آسمان" دوره دوم
اطلاعیه جشنواره قرآنی" قرآن ، نردبان آسمان" دوره دوم
دبستان پسرانه سادات
اطلاعیه جشنواره قرآنی" قرآن ، نردبان آسمان" دوره دوم
 
امام صادق (ع) : «هر کس در حال جوانى،قرآن بخواند و با ایمان هم باشد…به او گفته مى شود: بخوان و یک درجه بالا برو.»
 
سلام بچه ها
 
دوباره ماه خدا یعنی رمضان‌المبارک با برکت و مهربانی و بخشش به ما رو آورده است. ماهی که از همه ماه‌ها بهتر است و روزهای آن بهتر از همه روزها و شب‌های آن بهترین شب‌ها و ساعات آن بهترین ساعت‌ها است.
 
شما دعوت شده‌اید به یک مهمانی پرشور که بهترین و بزرگ‌ترین میزبان پذیرای شماست. او عاشق همکلامی با مهمانانش است. او یعنی خداوند بزرگ با آیات قرآنش با مهمانان همکلام می‌شود و به ازای تلاوت هر آیه از آن، ثواب ختم قرآن می‌دهد.
 
فرشتگان مهمانداران این سفره نورانی هستند. ما که خود مهمان این ضیافت الهی هستیم،دوست داریم تا همراه فرشتگان از شما پذیرایی کنیم؛ لذا با برپایی جشنواره قرآنی نردبان آسمان میزبان شما خواهیم بود در رشته های:
 
"قرائت، اذان، حفظ موضوعی، نغمه خوانی، دانستنی ها و نمایشنامه خوانی"
 
مهمانان محترم؛ یادآور می شویم:
 
 
 
1- این رویداد در بین دانش آموزان دوره دوم یعنی پایه های چهارم، پنجم و ششم برگزار خواهد شد که هر شخص مطابق توانایی و علاقه شخصی خود در یکی از گروه های پنج یا شش نفره در کلاس به نقش آفرینی در رشته های اعلام شده می پردازد.
 
2- مرحله اجرای جشنواره از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع خواهد شد و شما باید نام زیبای قرآنی برای گروه خود انتخاب نمایید و همچنین نقش هرکس در گروه را مشخص و به معاونین پایه اعلام کنید.
 
3- قطعات قرآنی، فایل های نغمه خوانی، الگوهای اذان و همه مواردی که برای مسابقه نیاز می باشد، بر روی اپلیکیشن و سایت دبستان سادات قرار گرفته است که البته نیازی به بارگیری همه فایل ها نیست بلکه هر کس بر حسب نقش مورد نظر خود در گروه، فایل مرتبط را دانلود می نماید.
 
4- هر یک از اعضاء گروه می تواند علاوه بر مشارکت در یکی از رشته های اعلام شده، به صورت همزمان در رشته نمایشنامه خوانی نیز شرکت نماید.
 
5- لازم به ذکر است این جشنواره به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار می گردد.
 
6- برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به معاونین محترم پایه خود مراجعه نمایید. لحظات خوب و همراه با آرامش و موفقیت آمیزی را برای شما آرزومندیم کارگروه جشنواره قرآنی نردبان آسمان ؛ 
 
 
 جهت دریافت فایل های صوتی جشنواره بر روی لینک زیر کلیک نمائید .
 
 جهت دریافت فایل های متنی جشنواره بر روی لینک زیر کلیک نمائید .
 
 
 

 
تاریخ:
1400/01/22
تعداد بازدید:
13986
منبع:
Powered by DorsaPortal