دبستان پسرانه سادات
دبستان پسرانه سادات
اردوي نيم سال پايه چهارم به مجموعه ورزشي تمدن
اردوي نيم سال پايه چهارم به مجموعه ورزشي تمدن
الاخره امتحانات دي ماه هم تمام شد و همه بي قرار " اردو " بودند.روز توزيع رضايت نامه غوغايي در كلاس به پا بود تا اينكه صبح سه شنبه 15 بهمن ماه 98 بچه ها ...
دبستان پسرانه سادات
اردوي نيم سال پايه چهارم به مجموعه ورزشي تمدن
 
بالاخره امتحانات دي ماه هم تمام شد و همه بي قرار " اردو " بودند.روز توزيع رضايت نامه غوغايي در كلاس به پا بود تا اينكه صبح سه شنبه 15 بهمن ماه 98 بچه ها با كوله باري پر از خوراكي و توپ و تفنگ و ... به مدرسه آمدند تا عازم محل اردوگاه شوند.
 
محل ادوگاه مجموعه ورزشي چند منظوره رو باز تمدن بود . در روزي كه هوا هم بسيار مطبوع بود دانش آموزان هر كلاس به تفكيك در زمين چمن و زمين فوتبال ماسه اي وزمين هاي فوتبال و واليبال كفپوش شده به انجام بازي هاي گروهي پرداختند و از همراهي و بازي معلمان و معاونانشان هم بهره مند بودند.
 
در زمين فوتبال چمني مسابقات جام دهه فجر هر كلاس برگزار شد و نهايتا با برگزاري سه ديدار حساس و پر هيجان بين قهرمانان هر كلاس در آخر تيم منتخب پايه چهارم براي رويارويي با منتخبين پايه هاي پنجم و ششم انتخاب شد.
 
در انتهاي برنامه ها همزمان با پخش اذان ظهر بچه ها بر روي حصير هاي پهن شده نماز جماعت ظهر و عصر را در فضايي بسيار زيبا و دلنشين اقامه نمودند و پس از صرف نهار و جمع آوري وسايل محل ادوگاه را ترك كردند و ساعت 14 به دبستان بازگشتند.
 
براي مشاهده عكسهاي بيشتر اينجا اينجا كليك كنيد.

 
تاریخ:
1398/11/15
تعداد بازدید:
284
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:8
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal